Film: Jak wyczyścić szczotkę i grzebień?

10.1.15 4 Komentarzy A+ a-

Moim małym hobby jest upraszczanie sobie życia. Lubię też mieć względny porządek. Chciałam to połączyć i stworzyć coś, dzięki czemu będę mogła się tym z Wami dzielić. Poza tym nagrywanie filmów na youtube'a chodziło mi po głowie już od dłuższego czasu, jednak o wiele pewniej czuję się ZA niż PRZED kamerą. Wybaczcie więc mój nieprofesjonalizm i wszelkie niedociągnięcia. Poziom mojego zażenowania w chwili publikacji tego filmu był/jest bardzo wysoki.
Wszelkie komentarze (niebędące hejtami ;) ) będą BARDZO pomocne - przede mną wiele nauki. Wracając jednak do sedna: Panie i Panowie, przed Państwem film o wdzięcznym tytule Jak wyczyścić szczotkę i grzebień? Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowujący :).

Nie wiem jeszcze czy zrobię więcej filmów, ale jeżeli tak to będą ukazywać się w sobotę (niekoniecznie każdą ;) ).


4 komentarze

Write komentarze
Pozyty Wizja
AUTHOR
10.01.2015, 11:24 delete

Świetnie Ci to wyszło :)
Zostawiłam subskrypcję i czekam na więcej :)
Powodzenia!

Reply
avatar
Anna Górecka
AUTHOR
19.03.2015, 15:56 delete

Bardzo fajnie. Sama noszę się z zamiarem nakręcenia pierwszych filmów. Gratuluje odwagi, bo mam chyba ten sam problem co Ty i wolę być po drugiej stronie.
Ps. Bardzo podoba mi się Twój montaż, robiłaś go sama? Będę wdzięczna za porady jakiego programu używałaś i jak stworzy taką czołówkę?

Ania G.

-----
http://london-lavender.com

Reply
avatar
19.03.2015, 17:44 delete

Dziękuję bardzo za komentarz : )

Montaż oczywiście robiłam sama, używam do tego Pinnacle Studio. Nie wiem jakie konkretnie porady chciałabyś uzyskać, ale w razie jakiś konkretniejszych pytań jestem do dyspozycji.
Czołówkę również zrobiłam sama, ale nie chcę zdradzać mojego sekretu, dlatego nie powiem dokładnie jak. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że została ona nagrana, a nie "zrobiona" w programach do efektów specjalnych : ).

Pozdrawiam!

Reply
avatar

Dziękuję za komentarz!