Flower Power

31.3.11 6 Komentarzy A+ a-


Gdy w piątek wróciłam do domu na mojej skrzynce mailowej czekała na mnie wiadomość od magazynu Siemens Fresh Look, w której zostałam poproszona o odpowiedzenie na kilka pytań i zgodę na publikację zdjęć w magazynie! Ale się cieszyłam! : )

Jeśli kogoś to zaciekawiło zapraszam do lektury TUTAJ (strony 40-41). Byłam bardzo zaskoczona bo nie sądziłam, że cokolwiek uda mi się osiągnąć w tym konkursie, a tu taka niespodzianka! W ubiegły czwartek zajęłam pierwsze miejsce w konkursie powiatowym i wygrałam drukarkę firmy HP sponsorowaną przez firmę Prografix. Tydzień był pełen niespodzianek ; p

Biorę udział w najnowszej edycji konkursu Siemens Fresh Look. Jeśli komuś się spodoba zapraszam do głosowania TUTAJ : ) Będę ogromnie wdzięczna za każdy oddany głos.

Zdjęcia robione w niedzielę, ale dopiero dzisiaj znalazłam czas, żeby je wrzucić na bloga. Szczerze powiedziawszy nie miałam w planach pokazywania tej sukienki tutaj tak wcześnie, ale w najnowszej edycji konkursu Siemens Fresh Look tematem jest "Kolorowy szał", więc jest ; p. Wow, ale się rozpisałam - przejdźmy do konkretów.

 
 
 
 
fot. Tata
Co mam na sobie?
• marynarka - bezimienna
• sukienka, kolczyki - sklepik w Czarnogórze
• buty - SH (1 zł!)

6 komentarze

Write komentarze
agg
AUTHOR
13.04.2011, 19:27 delete

bardzo fajna sukienka:)

Reply
avatar
Ada
AUTHOR
28.04.2011, 21:17 delete

Hmmmm, fajny blog ale bardzo dużo błędów gramatycznych....
"When I returned to home in Friday in my post mail I saw..." - When I returned home on Friday...." - it should be likr that

Reply
avatar
Ada
AUTHOR
28.04.2011, 21:21 delete

My name is Dominika. I'm from Poland and I love fashion! Sorry, but my English isn't very good :) but I will wish be better every day and every blog post :) If you notice a mistake in the sentence - write, (I'll be grateful to) the next time I'll know how to properly write it :D

My name is Dominika. I am from Poland and I love fashion.Sorry, but my English isn't very good, but I wish it would be better day by day and post by post.If you notice a mistake in sentences write me. I'll be greatful, and next time I will know how to write it properly:)

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
08.06.2011, 22:40 delete

Śliczna sukienka, wyglądasz w niej delikatnie i dziewczęco a zarazem kobieco :)

Przejrzałam Twojego bloga i mi się nasuwa jedno - próbowałaś traktować włosy jak kręcone? :) Mam takie same jak je pomęczę szczotką, na szczęście lata temu zaniechałam takiego morderstwa i nie żałuję :D Pozdrawiam :)

Reply
avatar
all95day
AUTHOR
09.06.2011, 16:08 delete

@ Ev. Dziekuję ; )

A co do pytania... czeszę włosy tylko szczotką, bo inaczej z nimi się nie da. Skoro nie czeszesz szczotką to co robisz? Z moimi włosami mam ogólnie straszny problem, dlatego spinam je spinką - tak jest najwygodniej : )
Pozdrawiam : )

Reply
avatar
CzerwonyPazur
AUTHOR
27.06.2011, 18:26 delete

Sukienka jest śliczna i pięknie w niej wyglądasz :) Pozdrawiam :)

Reply
avatar

Dziękuję za komentarz!